Privátní wellness (vířivka a sauny)
ČERNÁ LOUŽE, penzion a restaurace

Náš privátní klub Vám poskytne zázemí pro soukromé saunování a relaxaci ve vířivém bazénu, který je určen až pro 6 osob. K dispozici je Vám personál, který zajistí občerstvení dle Vašeho přání. Vybavení privátního klubu je v nadstandardním provedení nejvyšší kvality s nejpřísnějšími hygienickými podmínkami.

Sauna

Saunování má především preventivní účinek. Pravidelná návštěva sauny zvyšuje odolnost organismu proti běžným infekcím horních cest dýchacích. Dále je také prokázaný pozitivní vliv sauny na povzbuzení a vyladění nervové i hormonální funkce organismu a pomáhá orgánům při intenzivním pocení zbavovat se ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny.

Více informací

Whirlpool (vířivka)

Whirlpool (vířivý bazén, spa) pomůže uvolnit napětí způsobené Vašimi každodenními starostmi a shonem. Poskytne relaxaci a pomůže při rehabilitaci Vašich svalů a kloubů. Whirlpool umožní Vašemu tělu snížit tepovou frekvenci, zklidnit dýchání a přispěje tak například i k lepšímu usínání. Blahodárné účinky vířivých bazénů vznikají kombinací teplé vody se vzduchem ve speciálních tryskách. Obrovskou roli hraje při relaxačních účincích whirlpoolu i vztlak vody, který snižuje tělesnou hmotnost téměř o 90 %.

Více informací
Ceník wellness

Seznamte se podrobně s cenami privátní sauny a vířivky.

Více zde >>>

Rezervace wellness

Rezervujte si čas jen pro sebe v našem privátním wellness.

Více zde >>>