O ubytování v našem penzionu v Českém ráji

V penzionu ČERNÁ LOUŽE se snažíme přizpůsobit ubytování Vám, proto aby byl Váš pobyt nezapomenutelný, jsou všechny naše pokoje vybaveny postelemi Hästens, které jsou absolutní světovou špičkou. Tyto postele jsou vyráběné z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, bavlna, vlna, plátno, švédská borovice a ocel, získaných šetrným způsobem k přírodě.

V koupelně naleznete unikátní kosmetickou řadou Nature Philosophy, která nabízí vedle kombinace přírodních látek také spojení elegance a čistého designu. Smyslná vůně citrusových plodů a zeleného čaje navozuje neopakovatelnou atmosféru, která zpříjemní Váš pobyt.

Pokoje standard

trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout, pantofle, župan, ručníky, kosmetika, nazouvací lžíce

Apartmá

trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout, pantofle, župan, ručníky, kompletní kosmetika, zubní kartáček, souprava na holení, nazouvací lžíce.

Pokoje exclusive

trezor, TV, internet, Wi-Fi, minibar, vinotéka na vyžádání, velký sprchový kout s vodopádem a deštěm, pantofle, župan, ručníky, kompletní kosmetika, zubní kartáček, souprava na holení, nazouvací lžíce, střešní okna s žaluziemi na dálkové ovládání, klimatizace.

Kosmetika Nature Philosophy

V každém pokoji Exclusive pro Vás máme připraveny mýdlo, sprchový gel, vlasový šampon, vlasový kondicionér, tělové mléko, zubní kartáček a soupravu na holení.


Ceník ubytování

Seznamte se podrobně s cenami ubytování v penzionu s restaurací ČERNÁ LOUŽE.

Více zde >>>

Akční ceny

Pokud u nás v penzinu plánujete zůstat na více dní, nepřehlédněte naši zvýhodněnou nabídku.

Více zde >>>

Rezervace ubytování

Naplánujte si krátkodobé ubytování či dovolenou v našem penzionu v Českém ráji.

Více zde >>>