Ubytování Český ráj | ČERNÁ LOUŽE, penzion a restaurace
 
 
 
 
 
 
 

Privátní wellness (vířivka a sauny) ČERNÁ LOUŽE, penzion a restaurace

 
Náš privátní klub Vám poskytne zázemí pro soukromé saunování a relaxaci ve vířivém bazénu, který je určen až pro 6 osob. K dispozici je Vám personál, který zajistí občerstvení dle Vašeho přání. Vybavení privátního klubu je v nadstandardním provedení nejvyšší kvality s nejpřísnějšími hygienickými podmínkami.
 

Sauna

 
Saunování má především preventivní účinek. Pravidelná návštěva sauny zvyšuje odolnost organismu proti běžným infekcím horních cest dýchacích. Dále je také prokázaný pozitivní vliv sauny na povzbuzení a vyladění nervové i hormonální funkce organismu a pomáhá orgánům při intenzivním pocení zbavovat se ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny.
 
Více informací
 

Whirlpool (vířivka)

 
Whirlpool (vířivý bazén, spa) pomůže uvolnit napětí způsobené Vašimi každodenními starostmi a shonem. Poskytne relaxaci a pomůže při rehabilitaci Vašich svalů a kloubů. Whirlpool umožní Vašemu tělu snížit tepovou frekvenci, zklidnit dýchání a přispěje tak například i k lepšímu usínání. Blahodárné účinky vířivých bazénů vznikají kombinací teplé vody se vzduchem ve speciálních tryskách. Obrovskou roli hraje při relaxačních účincích whirlpoolu i vztlak vody, který snižuje tělesnou hmotnost téměř o 90 %.
 
Více informací
 
 
 
 
 
 

Ceník wellness

 
 
 
 
Seznamte se podrobně s cenami privátní sauny a vířivky.

Více zde >>>
 
 
 
 
 
 
 

Rezervace wellness

 
 
 
 
Rezervujte si čas jen pro sebe v našem privátním wellness.

Více zde >>>
 
 
 
 
 
 

Rezervace ubytování

 
ČERNÁ LOUŽE, penzion a restaurace
Nová Ves 42
294 02 Branžež – Kněžmost

+420 725 854 356
info@cernalouze.cz

 

Galerie wellness

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CS EN